Justin Bieber ka vendosur të rikthehet në muzikë për të gjithë adhuruesit e tij të cilët kanë kërkuar që artisti të sjellë këngë të reja.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, 25-vjeçari ka treguar se albumi i ri muzikor do të publikohet në ditën e të dashuruarve në 14 shkurt.

Fansat janë shprehur mjaft të entuziasmuar dhe kanë lënë një sërë komentesh në ‘Instagram-in’ e Bieber duke theksuar se janë shumë të lumtur për këtë moment.

Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë, Justin pranoi se vuante prej disa vitesh nga sëmundja e quajtur ‘Lyme’, e cila i ka shkaktuar shumë probleme edhe në gjendjen e tij mendore./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B8XMSdlHUcl/?utm_source=ig_embed

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!