Ballina Magazina Fansat nuk mund të merrnin lajm më të bukur se ky, Justin...

Fansat nuk mund të merrnin lajm më të bukur se ky, Justin Bieber i surprizon me postimin e fundit në rrjetet sociale

Justin Bieber ka vendosur të rikthehet në muzikë për të gjithë adhuruesit e tij të cilët kanë kërkuar që artisti të sjellë këngë të reja.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, 25-vjeçari ka treguar se albumi i ri muzikor do të publikohet në ditën e të dashuruarve në 14 shkurt.

Fansat janë shprehur mjaft të entuziasmuar dhe kanë lënë një sërë komentesh në ‘Instagram-in’ e Bieber duke theksuar se janë shumë të lumtur për këtë moment.

Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë, Justin pranoi se vuante prej disa vitesh nga sëmundja e quajtur ‘Lyme’, e cila i ka shkaktuar shumë probleme edhe në gjendjen e tij mendore./revistawho.com

View this post on Instagram

Album out Friday. @dudewithsign

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!