Pothuajse çdo ditë në biseda shoqërore por jo vetëm flitet për fenomenin e lidhjeve vetëm për para. E kjo duket se ka inspiruar reperin Genc Prelvukaj për ti kënduar femrave materialiste, i cili nuk është kursyer në fjalorin e tij.

Kënga është krijuar e gjitha nga reperi si në muzikë e po ashtu edhe në tekst.

“Eskorta” tashmë ka dhënë premierën në YouTube dhe ka filluar të ketë pëlqimet e para. Burimi:prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!