Jennifer Lopez është një nga personazhet e njohur më të komentuar në rrjetet sociale, jo vetëm për shkak të jetës së saj artistike, por edhe të formave të saj trupore mjaft tërheqëse.

Ndonëse këngëtarja ka mbushur 50-vjeç duket se mosha është vetëm një numër për të.

Pak më parë ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku është shfaqur e veshur me rroba banje përpara pasqyrës. “E relaksuar dhe e rikarikuar”, ka shkruar Lopez krah postimit më të fundit në rrjetet sociale, raporton revistawho.

Komentet dhe reagimet e ndjekësve kanë qenë të menjëhershme, shumica prej të cilëve vinin në dukje pamjen dhe format e saj tërheqëse.

https://www.instagram.com/p/B8oz3papQjz/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!