Ballina Magazina Ertugrul tregon nëse do marrë pjesë në filmin e ri 'Kuruluş Osman'

Ertugrul tregon nëse do marrë pjesë në filmin e ri ‘Kuruluş Osman’

Projekti i fundit televiziv i Engin Altan Düzyatan (Ertugrul), Kursun (Bullet),  bëri një finale pas 7 episodesh. Kur u pyet rreth filmit, ai u përgjigj:

“Disa projekte kanë sukses, disa projekte dështojnë, le të shpresojmë për më të mirën. “

Po ashtu flitet se në serialin e ri turk Themelimi Osman (Kuruluş Osman), personazhi Ertugrul është akoma gjallë. Kur pyetet nëse ai do të kthehet si Ertugrul, ai u përgjigj

“Ne nuk kemi folur ende për këtë, nuk e di.”

Kur u pyetën nëse ai do të donte të kthehej në serialin ‘Kuruluş Osman’, ai u përgjigj:

“Kam punuar me shumë dashuri në atë projekt, ishte aq e bukur. Ne kemi përfunduar projektin tonë ( Diriliş Ertugrul ) dhe një i ri tashmë ka filluar. Personat që janë duke punuar atje janë të gjithë miqtë e mi. I njëjti ekip vazhdon të punojë në këtë projekt të ri (Kuruluş Osman). Unë shoh dhe ndjek punën e tyre dhe më pëlqen. Kjo është një çështje plani, ne nuk kemi planifikuar të shkëputemi me ekipin por ‘Kuruluş Osman’ është një projekt i ri. Dua të pushoj për një kohë. Tani për tani, nuk ka diçka të tillë që të përfshihem në këtë projekt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!