Sfidat e Instagramit janë gjithmonë argëtuese dhe pjesë e tyre zgjedhin të bëhen shumë njerëz.

Së fundmi, Ermal Mamaqi ka nisur një sfidë të re, e cila po na pëlqen shumë.

Ai është kthyer pas në kohë duke publikuar një foto krah kolegëve dhe miqve të tij, Julian Deda dhe Gentian Zenelaj.

Ermali ka ndarë një pamje nga një udhëtim i 10 viteve më parë në Gjermani dhe e ka bashkuar me një foto të shkrepur së fundmi po në të njëjtin vend, por me aktorët Arjola Demiri dhe Irgen Çela.

Pra nëse dëshironi të bëheni pjesë e sfidës mjafton që të jeni mbi 10 vjeç dhe të kesh vizituar një vend sot dhe para 10 vitesh.

Idea e sfidës Ermalit i ka ardhur nga premiera që po bën për filmin “I Love Tropoja”, ku po udhëton në shumë vende.

https://www.instagram.com/p/B8qs3HtKD_3/?utm_source=ig_embed

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!