Ballina Showbiz Ermal Mamaqi nis sfidën e re në Instagram, do argëtoheni të gjithë

Ermal Mamaqi nis sfidën e re në Instagram, do argëtoheni të gjithë

Sfidat e Instagramit janë gjithmonë argëtuese dhe pjesë e tyre zgjedhin të bëhen shumë njerëz.

Së fundmi, Ermal Mamaqi ka nisur një sfidë të re, e cila po na pëlqen shumë.

Ai është kthyer pas në kohë duke publikuar një foto krah kolegëve dhe miqve të tij, Julian Deda dhe Gentian Zenelaj.

Ermali ka ndarë një pamje nga një udhëtim i 10 viteve më parë në Gjermani dhe e ka bashkuar me një foto të shkrepur së fundmi po në të njëjtin vend, por me aktorët Arjola Demiri dhe Irgen Çela.

Pra nëse dëshironi të bëheni pjesë e sfidës mjafton që të jeni mbi 10 vjeç dhe të kesh vizituar një vend sot dhe para 10 vitesh.

Idea e sfidës Ermalit i ka ardhur nga premiera që po bën për filmin “I Love Tropoja”, ku po udhëton në shumë vende.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!