Ballina Aktualitet Ermal Mamaqi: Edi Rama s’e ka parë ende filmin, më kërkoi t’ia...

Ermal Mamaqi: Edi Rama s’e ka parë ende filmin, më kërkoi t’ia nis

ktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi ka qenë sot i ftuar në emisionin e pasdites ‘Lart e Poshtë’ në ekranin e ‘Rtsh-së’. Ai ka rrëfyer se ka marrë një sërë komentesh lidhur me filmin nga të gjithë të ftuarit në premierën e filmit dhe se të gjithë kanë qenë pozitivë. Më tej Mamaqi ka treguar se aktori i njohur i popullit, Robert Ndrenika e ka komplimentuar duke i shprehur vlerësimin e tij, ndërsa ka pasur një telefonatë të gjatë me kineastin Pirro Milkani, i cili e ka vënë në siklet me komplimentet e tij.

Në vazhdim të bisedës aktori i humorit ka treguar se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nuk e ka parë ende filmin, por ia ka kërkuar t’ia nisë.

Ermali ka shtuar po ashtu se është rritur me humorin e Marjana Kondit dhe se e adhuron atë, ndërsa profesionalizmi i Encës e ka impresionuar. Në përfundim të bisedës Mamaqi nuk ka harruar të theksojë se i çmon shumë të gjithë bashkëpunëtorët e këtij filmi, të cilët sollën një projekt si ‘I love Tropoja’.

Burimi : revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!