Ballina Showbiz Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam...

Enca tregon për herë të parë për jetën e saj private: Jam e komlikuar…

Këngëtarja e njohur, Enca ka qenë shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të postimeve jo pak të guximshme dhe deklaratave të ndryshme lidhur me jetën e saj private, duke i konfuzuar edhe më shumë ndjekësit.

Së fundmi e ftuar në një intervistë ekskluzive në ‘Prive’, këngëtarja tregoi detaje rreth rolit të saj në ‘I Love Tropoja’ dhe jetën e saj private. Enca ka treguar se aktualisht është ‘single’, megjithatë ka pohuar se ka pasur një histori të komplikuar dashurie.

Image result for Enca

“Në kohën e ‘Dua-s’ kam pasur një farë marrëdhënie, jo lidhje e një dashurie të pamundur, të pakrijueshme dhe kjo ishte një farë inspirimi për këngën ‘Dua’, plus dhe ai tipi më merrte 10 herë në ‘snap’, në telefon dhe prandaj e kam vënë dhe pjesë të këngës”, ka pohuar këngëtarja.

Më tej ajo ka shtuar se aq e angazhuar sa është në jetën artistike, në të njëjtën sasi është e paangazhuar në jetën e saj private duke lënë të kuptohet se nuk është në një lidhje dashurie.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!