Enca është një ndër këngëtaret që zgjon gjithmonë interes tek publiku, jo vetëm me projektet artistike, por edhe me jetën private.

Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në ‘Klanifornia’, ajo ka treguar shumë të pathëna që askush nuk I dinte për këngëtaren.

Ndë të tjera, Enca ka rrëfyer se puthjen e parë ia ka dhënë një këngëtari të njohur.

‘Kam qenë 17 vjeç e gjysmë. Ka qenë 1 janar. Ai është i njohur. Ka qenë puthja e parë, dita e parë e vitit dhe ai ishte shoku im i ngushtë’, tha Enca.

‘Është këngëtar?’, e pyeti moderatorja Marina Vjollca, ndërsa Enca la të kuptohej që po, por preferoi të mos tregonte emrin.

Screenshot_8_copy.png
Screenshot_6_copy_copy_copy_copy_copy.png

Burimi : Newsbomb

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!