Ballina Aktualitet Enca puthjen e parë ia paska dhënë reperit të njohur shqiptar

Enca puthjen e parë ia paska dhënë reperit të njohur shqiptar

Enca është një ndër këngëtaret që zgjon gjithmonë interes tek publiku, jo vetëm me projektet artistike, por edhe me jetën private.

Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në ‘Klanifornia’, ajo ka treguar shumë të pathëna që askush nuk I dinte për këngëtaren.

Ndë të tjera, Enca ka rrëfyer se puthjen e parë ia ka dhënë një këngëtari të njohur.

‘Kam qenë 17 vjeç e gjysmë. Ka qenë 1 janar. Ai është i njohur. Ka qenë puthja e parë, dita e parë e vitit dhe ai ishte shoku im i ngushtë’, tha Enca.

‘Është këngëtar?’, e pyeti moderatorja Marina Vjollca, ndërsa Enca la të kuptohej që po, por preferoi të mos tregonte emrin.

Screenshot_8_copy.png
Screenshot_6_copy_copy_copy_copy_copy.png

Burimi : Newsbomb

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!