Ballina Magazina Enca humb të atin

Enca humb të atin

Këngëttarja e njohur Enca ështtë duke kaluar diitët më ttë vështtira!

Aii ka ndërruar jettë në një moshë ttë re dittën e diielë dhe nuk diihet ende shkaku i vdekjes.

Liidhur me lajmin e hiidhur, Enca nuk ka reaguar ende, megjiithattë një video që ka publiikuar pak orë më parë në Instagram na rrëqethii miishiin.

Nga ballkonii, ajo ka fiilmuar qielliin e kuq dhe në sfond ka vendosur një baladë ttë ndjerë.

Këngëttarja ka pasur marrëdhëniie shumë ttë ngushtta me babaiin e saj dhe ajo shpesh publiikonte me ttë fotto në rrjettet sociiale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!