Ballina Magazina Ekskluzive/ Prapaskena që nuk i keni parë nga filmi 'I Love Tropoja'

Ekskluzive/ Prapaskena që nuk i keni parë nga filmi ‘I Love Tropoja’

Në muajin Janar është mbajtur premiera e Filmit “I Love Tropoja”. Në këtë film luajnë shumë aktor të mëdhenj shqiptarë por edhe të ftuar special siç ishte kryeministri Edi Rama.

Një film i shkruar nga Klaudia Brahimaj me producent Ermal Mamaqin i cili është edhe personazhi kryesorë i filmit.

Në role të tjera të këtij filmi do të jenë edhe aktorë të njohur siBujar Asqeriu, Margent Caushi, Margent Caushi, Julian Deda, Arjola Demiri, Enca Haxhia, Mariana Kondi, Ermal Mamaqi, Bruno Shllaku, Pranvera Veizi, Irgen Çela etj.

Image result for i love tropoja jul deda

Film po pëlqehet shumë nga publiku. Por, jo gjithçka ka shkuar pa u vënë re nga të tjerët. Po flasim pikërisht për një shesh xhirimi që po bëhej në Aeroportin “Nënë Tereza” ku protagonist është Jul Deda i cili ka rolin e vëllait të Arjola Demirit i cili vjen enkas nga Anglia për dasmen e motrës së tij.

Një fanse na ka dërguar në video të këtij momenti ku shfaqet Juli sëbashku me gruan e tij që dallohet qartë që e ka marrë për të bërë dokumentat…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!