Nga burime prane Klanifornias Stafi i Juda.al sapo mori një informacion se Gentian Zenelaj dhe Julian Deda do jene se bashku ne nje nga pjeset e spektaklit me te ndjekur te humorit ne vend.

Foto Juda.al : Julian Deda dhe Gentian Zenelaj

Sic shihet edhe nga foto ata shihen se bashku gjate provave ne sallen e grimit . Nese do te jene kete jave ose ne javet ne vazhdim ngelet per tu pare .

Nuk dihet edhe nëse do të jenë te dy apo do tu bashkohet edhe miku i tyre Ermal Mamaqi dhe te kemi perseri nje bashkim te The SHBLSH .

Ekskluzive : Juda.al

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!