Ballina Magazina Ekskluzive Juda.al / Rikthehen më shpejt nga se e prisnit ! Gent...

Ekskluzive Juda.al / Rikthehen më shpejt nga se e prisnit ! Gent Zenelaj ne Klanifornia ! Po Ermali ?

Nga burime prane Klanifornias Stafi i Juda.al sapo mori një informacion se Gentian Zenelaj dhe Julian Deda do jene se bashku ne nje nga pjeset e spektaklit me te ndjekur te humorit ne vend.

Foto Juda.al : Julian Deda dhe Gentian Zenelaj

Sic shihet edhe nga foto ata shihen se bashku gjate provave ne sallen e grimit . Nese do te jene kete jave ose ne javet ne vazhdim ngelet per tu pare .

Nuk dihet edhe nëse do të jenë te dy apo do tu bashkohet edhe miku i tyre Ermal Mamaqi dhe te kemi perseri nje bashkim te The SHBLSH .

Ekskluzive : Juda.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!