Një ngjarje e réndë është shënuar në lagjen nr.3 në qytetin e Korçës, ku një 30-vjeçare dyshohet se është hedhur nga kati i gjashtë i një ndërtese.

Sipas policisë 30-vjeçarja është në spìtalin e Korçës ku ndodhet nënë kujdesin e mjekëve, raporton Top Channel.

E reja pasi ka hyrë në ambientet e një lokali ka dalë në ballkonin e tij në katin e gjashtë dhe më pas është hedhur ku si pasojë ka rënë në katin e dytë të ndërtesës duke marrë plàgë të shumta.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e polìcisë si dhe grupi hetìmor të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!