Seriali “Dashuri e ndaluar” ka qenë një ndër më të ndjekurit dhe ndër më të pëlqyerit nga publiku, për shkak të historisë së veçantë dhe dashurisë pasionante të Behlul dhe Bihter.

Aktorët e këtij seriali me siguri i mbani mend të gjithë dhe një ndër to ishte edhe “Pelin”, shoqja e ngushtë e Nihalit.

Aktorja Hayal Koseoglu vazhdon aktrimin dhe luan në serialet më të fundit turk si “Nusja nga Stambolli”, por jo vetëm kaq.

Së fundmi 24-vjeçarja është bërë edhe kërcimtare tubi dhe është pjesë e një grupi kërcimtaresh.

Nga një vajzë e pafajshme dhe e brishtë në rolin e “Pelin” tek “Dashuri e ndaluar”, Hayal Koseoglu është kthyer në një vajzë super seksi dhe që provokon shpesh me kërcimet në tub, shkruan Xing.al.

Disa nga kërcimet e saj në tub jua sjellim në videot e mëposhtme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!