Ballina Magazina E mbani mend Maltin nga seriali 'Bidaai'? Ja si duket ajo sot

E mbani mend Maltin nga seriali ‘Bidaai’? Ja si duket ajo sot

Malti ka mbetur një nga personazhet e paharruar të serialit indian “Bidaai” që vite më parë u transmetua në TV Klan.

Malti ishte një personazh i pëlqyer nga publiku për shkak se përveç intrigave që bënte, ishte edhe qesharake. Aktorja e cila luante Maltin quhet Ashita Dhawan.

Ajo është 37 vjeç, e martuar dhe ka dy fëmijë binjakë. Ajo ka ndryshuar në pamje pasi kanë kaluar shumë vite prej “Bidaait” por sërish mbetet shumë e ëmbël.

Sa i përket karrierës, Malti vazhdon aktrimin dhe luan në seriale shumë të ndjekur në Indi. Më poshtë po ju sjellim disa foto të reja nga ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!