Ballina Showbiz E mbani mend këngën e Ermal Fejzullahut ‘Për një dashuri’? Ja më...

E mbani mend këngën e Ermal Fejzullahut ‘Për një dashuri’? Ja më kë do e risjelli sërish për fansat

‘Për një dashuri’ është kënga e cila fitoi vëmendjen e gjithë ndjekësve teksa u publikua në ‘Top Fest 2’ nga këngëtari Ermal Fejzullahu në vitin 2005.

15 vite pas këtij projekti duket se këngëtari ka zgjedhur të risjellë një version ‘remake’ të këngës së bashku me artistin tjetër të njohur, Butrint Imeri.

Këtë e kanë bërë të ditur vetë ata me anë të postimeve në ‘Instagram’, ku kanë lajmëruar dhe datën e publikimit.

‘Për një dashuri’ pritet të publikohet në datë 19 shkurt në orën 15:00 në kanalin e ‘Youtube’. Pas këtij momenti fansat janë shumë kureshtarë se si e kanë risjellë Ermali dhe Butrinti hitin e përhershëm, i cili vazhdon të dëgjohet edhe sot po njësoj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!