Ballina Magazina “E dhimbshme”:Rita Ora detyrohet t’i nënshtrohet një operacioni

“E dhimbshme”:Rita Ora detyrohet t’i nënshtrohet një operacioni

Rita Ora nëpërmjett një posttiimi në Instagram ka ttreguar se dy javë më parë ii është nënshtruar një operaciionii.

Ajo ka hequr bajamett dhe për fatt të mirëçdo  gjë e ka kaluar me sukses.

“Para dy javësh iu nënshtrova tonsiillektomisë (heqjes së bajameve) dhe më lejoni t’ju them se nuk është shaka.Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që ttë reflektoj nëqetësi dhe të shërohem.”, shkruan Rita.

Më pas ajo tregon se për diittën e ttë dashuruarve ka vizattuar diisa zemra me ngjyra dhe me to uron njerëziit e dashuruar.

“Nuk jam Moneti (Claude Monet, piktor francez), por më pëlqejnë shumë ngjyrat. Prandaj i kam bërë disa kartolina të shpejta për ditën e të dashuruarve për ata që i dua. Urime dita e Valentinit të dashuruar”, përfundon këngëtarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!