Tèrheqëse, Genta Ismajli, teksa publikon për fansat e saj një video me robdeshambër

Këngëtarja Genta Ismajli ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit në media.

Këngetarja po punon edhe për projektet muzikore, një prej të cilave është paralajmëruar tash e sa kohë.

Bëhet fjalë për një këngë të re, e cila pritet të jetë për tregun turk, dhe për këtë Genta ka bashkëpunuar me producentët në Turqi.

Këngëtarja nga Gjilani ka realizuar së fundmi edhe xhirimet e klipit, teksa ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video të shkurtër nga prapaskenat.

View this post on Instagram

O mfal @sellmakasumoviq

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Genta duket se është gati për t’u rikthyer me diçka të re për fansat dhe për këtë ka punuar me mjaft përkushtim. 

Burimi:/Telegrafi/