Ballina Magazina Do të rikthehet Flriana në ekran pas pushimit të gjatë?!

Do të rikthehet Flriana në ekran pas pushimit të gjatë?!

Floriana Garo në fund të vitit 2019, u bë nënë për herë të dytë.

Pas vajzës, ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Priam.

Lajmin e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet një postimi në Instagram dhe që nga ajo kohë nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale dhe daljet publike i ka rralluar.

Në emisionit “Wake Up” dhe nëpërmjet një lidhjeje telefonike ka folur për rikthimin e saj në ekran.

Ajo tregoi se ka pasur oferta, megjithatë për momentin nuk ka asgjë konkrete.

“Unë momentalisht nuk e kam kërkuar dhe prandaj nuk ka pasur diçka konkrete, është ligji i tërheqjes”- tha Floriana duke treguar më tej se nuk ka hequr dorë përgjithmonë nga ekrani dhe se me shumë mundësi një ditë do të rikthehet.

Lidhur me projektin, Floriana tha se kur të rikthehet në ekran nuk do të moderojë më emisione showbiz-i.

Kujtojmë se Floriana Garo moderoi në “TV Klan” për disa vite dhe duhet thënë se elegance e saj i ka munguar publikut.

Burimi:/iconstyle.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!