Ballina Magazina Dje ne emisionin "Dua të bëj të lumtur" Robert Berisha surprizon...

Dje ne emisionin “Dua të bëj të lumtur” Robert Berisha surprizon Norën pas ndarjes

Mbrëmjen e djeshme, Nora Istrefi u bë pjesë e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

Nora ishte e ftuar për të bërë të lumtur një familje, por nuk munguan surprizat as për të.

Dikush dëshironte t’i jepte një mesazh live dhe ai ishte pikërisht, Robert Berisha, ish-bashkëshorti i Norës.

Ai i tregoi edhe një herë rëndësinë që ka ajo në jetën e tij dhe u shpreh se e do fort.

“Nora dhe Renee, ju gjithmonë do jeni rruga e jetës sime. Ju dua fort”, u shpreh Roberti dhe deklarata e tij u duartrokit fort nga publiku.

Ndërkohë Nora e falenderoi dhe e vlerësoi shumë mesazhin e tij.

Në fund këngëtarja u surprizua edhe nga nëna e saj, e cila ndodh rrallë që të shfaqet në ekran.

Nora dhe Roberti i dhanë fund martesës së tyre pak muaj më parë, megjithatë ruajnë marrëdhënie të afërta me njëri-tjetrin.

Madje, për shkak të vajzës ata kaluan bashkë edhe pushimet dimërore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!