Mbrëmjen e djeshme, Nora Istrefi u bë pjesë e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

Nora ishte e ftuar për të bërë të lumtur një familje, por nuk munguan surprizat as për të.

Dikush dëshironte t’i jepte një mesazh live dhe ai ishte pikërisht, Robert Berisha, ish-bashkëshorti i Norës.

Ai i tregoi edhe një herë rëndësinë që ka ajo në jetën e tij dhe u shpreh se e do fort.

“Nora dhe Renee, ju gjithmonë do jeni rruga e jetës sime. Ju dua fort”, u shpreh Roberti dhe deklarata e tij u duartrokit fort nga publiku.

Ndërkohë Nora e falenderoi dhe e vlerësoi shumë mesazhin e tij.

Në fund këngëtarja u surprizua edhe nga nëna e saj, e cila ndodh rrallë që të shfaqet në ekran.

Nora dhe Roberti i dhanë fund martesës së tyre pak muaj më parë, megjithatë ruajnë marrëdhënie të afërta me njëri-tjetrin.

Madje, për shkak të vajzës ata kaluan bashkë edhe pushimet dimërore.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!