Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha ka treguar ditën e sotme me anë të postimeve në ‘Instagram’ se djali i saj ka festuar 3-vjetorin. “Dasantini jonë sot bën 3-vjeç. Shpirt mami dhe babi të duam shumë”, ka shkruar Disha krah fotos ku shfaqet i vogli duke pozuar. Më pas ajo ka ndarë dhe një video nga momenti i parë kur e ka pasur në krahë djalin, duke treguar se ky ka qenë momenti më i bukur i jetës së saj.

Delinda ndan herë pas here momente të ndryshme me familjen e saj, djalin dhe bashkëshortin duke treguar se ata janë prioriteti kryesor përtej punës dhe angazhimeve në ekran.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!