Ballina Showbiz Djali i saj ka ditëlindjen! Delinda Disha na emocionoi të gjithëve me...

Djali i saj ka ditëlindjen! Delinda Disha na emocionoi të gjithëve me këto fjalë

Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha ka treguar ditën e sotme me anë të postimeve në ‘Instagram’ se djali i saj ka festuar 3-vjetorin. “Dasantini jonë sot bën 3-vjeç. Shpirt mami dhe babi të duam shumë”, ka shkruar Disha krah fotos ku shfaqet i vogli duke pozuar. Më pas ajo ka ndarë dhe një video nga momenti i parë kur e ka pasur në krahë djalin, duke treguar se ky ka qenë momenti më i bukur i jetës së saj.

Delinda ndan herë pas here momente të ndryshme me familjen e saj, djalin dhe bashkëshortin duke treguar se ata janë prioriteti kryesor përtej punës dhe angazhimeve në ekran.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!