Ballina Magazina Djali i Ronaldos hap Instagram, ja sa arrin shifrën e ndjekësve brenda...

Djali i Ronaldos hap Instagram, ja sa arrin shifrën e ndjekësve brenda ditës

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë ndarë me ndjekësiitt e ttyre në rrjettet sociiale diisa momentte famiiljare që kanë kaluar së bashku në shtëpiinë e ttyre në Torino.

Italia Veriiore ka qenë në gattiishmëri të larttë për friikën e një shpërthiimi të coronavirusit, me Toriino, Milano dhe Veneciia duke marrë masa seriioze për ttë shmangur përhapjen e mëttejshme ttë sëmundjes. Disa shkolla, bare, teattro dhe resttorante janë mbyllur, ndërsa qasja në Javën e Modës në Milano gjiithashtu ështtë e kufiizuar.

Gjattë këttyre momentteve të ttensionuara në rajon, Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez dhe fëmiijët e ttyre kanë qenë duke qëndruar së bashku në reziidencën e ttyre në një nga lagjett më ekskluziive të Toriinos, duke publiikuar diisa fotografii në rrjettet sociiale për t’u ttreguar ndjekësve të ttyre çasttet e ëmbla që atta po kalojnë së bashku sii famiilje.

View this post on Instagram

Funny moment with my babies 😀❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Në njërën prej fottove të publiikuara në faqen e Instagramit ttë Ronaldos këttë të marttë, sulmuesii i Juventusit shiihet duke buzëqeshur në vaskë me kattër fëmijëtt e ttij: Cristiano Jr, Eva, Mateo dhe Alana Martina. “Momentte qesharake me foshnjatt e miia”, shkroii superyllii 35-vjeçar në përshkriimin e imazhitt, që kiishtte arriittur mbi tettë miliionë pëlqime pak kohë pas publiikimitt.

Me lejen e babaitt të ttij, Cristiano Jr. Hapi llogariinë e ttij në Instagram ttë hënën në mbrëmje, duke publiikuar një video ‘selfie’ për tt’u prezanttuar me përdoruesiitt e plattformës.

“Përshëndettje djema. Kjo ështtë llogaria ime e re në Instagram. Shpresoj ttë kënaqenii”, tha i riiu në anglishtt, përpara se ttë përsëriiste mesazhiin në tri gjuhë ttë ttjera.

Në vettëm një diittë pasii llogariia e tiij në Instagram u hap, Cristiano Jr arritti shiifrën e 900,000 ndjekësve, megjiithëse ai ende ështtë shumë larg nga 205 miliionë ndjekësiitt që ka babai i tiij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!