Ballina Magazina Disa muaj pas ndarjes, Liam Hemsworth injoron prezencën e Miley Cyrus në...

Disa muaj pas ndarjes, Liam Hemsworth injoron prezencën e Miley Cyrus në festën e ‘Oscars’

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 10-vjeçare vitin që kaloi, duke i befasuar të gjithë ndjekësit e tyre. Dyshja ka qenë kryefjala e mediave rozë edhe pas ndarjes, për shkak se secili vendosi të kishte një histori të re dashurie.

Ndonëse raporti i tyre i dashurisë ka mbetur në të shkuarën, duket se Liam nuk mund të përballet ende me ish-të dashurën e tij.

Burime ekskluzive kanë treguar për ‘Cosmopolitan’ se Hemsworth është larguar nga festa e hapjes së ‘Oscar’ sapo në vend ka mbërritur Miley.

Në këtë mënyrë aktori ka treguar edhe njëherë se nuk dëshiron të ruajë asnjë kontakt me Cyrus. Kujtojmë se momentalisht këngëtarja është në një lidhje me këngëtarin australian, Cody Simpson./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!