Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 10-vjeçare vitin që kaloi, duke i befasuar të gjithë ndjekësit e tyre. Dyshja ka qenë kryefjala e mediave rozë edhe pas ndarjes, për shkak se secili vendosi të kishte një histori të re dashurie.

Ndonëse raporti i tyre i dashurisë ka mbetur në të shkuarën, duket se Liam nuk mund të përballet ende me ish-të dashurën e tij.

Burime ekskluzive kanë treguar për ‘Cosmopolitan’ se Hemsworth është larguar nga festa e hapjes së ‘Oscar’ sapo në vend ka mbërritur Miley.

Në këtë mënyrë aktori ka treguar edhe njëherë se nuk dëshiron të ruajë asnjë kontakt me Cyrus. Kujtojmë se momentalisht këngëtarja është në një lidhje me këngëtarin australian, Cody Simpson./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!