Ballina Magazina Diona Fona feston ditëlindjen: Sa vjeç mbush sot këngëtarja e ‘Bella Vita’

Diona Fona feston ditëlindjen: Sa vjeç mbush sot këngëtarja e ‘Bella Vita’

U bë pjesë e skenës muzikore në maj të vitit 2017, e që atëherë solli këngë të suksesshme.

Për afro tre vite sa është pjesë e skenës muzikore, Diona Fona eksperimentoi me stile të muzikës, duke bërë që të mbledh një numër të madh fansash e të pëlqehet.

E janë pikërisht ata që kanë filluar me postimet për Dionën sot kur data 9 shkurt për të është e veçantë.

Fona sot feston ditëlindjen e 21-të e festa për të ka nisur që mbrëmë me një ‘party’ me shoqe në shtëpi për tu zhvendosur pastaj në lokalet e kryeqytetit.

Urime Diona.\Burimi:prove.al

View this post on Instagram

Pre-birthday surprise💕💖✨ #9Feb #Countdown

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!