Ballina Magazina Dikur ishte i preferuari i vajzave shqiptare, ja si duket sot 'Ranvir'...

Dikur ishte i preferuari i vajzave shqiptare, ja si duket sot ‘Ranvir’ i serialit ‘Bidaai’

Një nga personazhet më simpatik të serialit indian “Bidaai” ka qenë “Ranvir”, rol i luajtur nga aktori Kinshuk Mahajan.

Kanë kaluar shumë vite që nga mbarimi i këtij seriali por Ranvirin publiku e mban mend sepse vajzat çmendeshin pas tij. Aktori sot është 33 vjeçc dhe jeta e tij ka ndryshuar tërësisht.

Ai është i martuar dhe baba i dy binjakëve. Ranvir tani është fokusuar tek familja e tij dhe rritja e vajzës dhe djalit. Aktori është shumë i përkushtuar familjes dhe poston shpesh foto me bashkëshorten dhe fëmijët.

Ai e ka pagëzuar djalin me emrin Sahir dhe vajzën me emrin Saisha. Në aspektin profesional Ranvir vazhdon aktrimin dhe ka luajtur në disa seriale shumë të suksesshëm indian.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!