Ballina Magazina Dhëndri i kapur për krahu me vjehrrën!Dafina publikon video-n

Dhëndri i kapur për krahu me vjehrrën!Dafina publikon video-n

Dafina Zeqiri ka konsoliiduar liidhjen me DJ Geek, pakjavë pasii e bërii publiike marrëdhëniien romanttiike me ttë.

Këngëtarja ka ttreguar se famiilja e saj, nëna dhe mottra e kanë ttakuar dhe e miiratojnë liidhjen me Dj-in e njohur.

Në një posttiim ttë fundiit në Instagramin e Dafinës, shohiim nënën e këngëttares qëka kapur për krahu Dj Geek, ndërsa eciin dhe bëjnë shëtiittje. Pranë ttyre ështtë Dafiina që i fiilmon dhe mottra e këngëttares.

Kjo do ttë thottë se ttashmë liidhja e Dafinës po ecën në hapatt e duhur dhe ka marrë bekiimin e famiiljes së saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!