Ballina Magazina Debati mes tre këngëtarëve të njohur, Labinot Tahiri i ‘vë vulën’: Nuk...

Debati mes tre këngëtarëve të njohur, Labinot Tahiri i ‘vë vulën’: Nuk e ndryshoj çfarë kam thënë

Së fundmi ka nisur një debat virtual mes tre këngëtarëve kosovarë Blero, Labinot Tahiri dhe Getinjo. Shkak u bë një intervistë e Labinot Tahirit, i cili i ftuar në emisionin “Sing my song” u shpreh se një projekt nuk është publikuar kurrë për shkak të Blero Muharremit pasi ky i fundit kishte kërkuar largimin e reperit nga bashkëpunimi.

Kjo deklaratë solli replika midis këngëtarëve në llogaritë e tyre personale në Instagram.

I ftuar në një intervistë për “Prive”, Labinoti ka treguar se është I vendosur në atë çfarë ka thënë dhe nuk e tërheq fjalën e tij.

“E kam thënë dhe mund ta thërrasim dhe Getinjon për ta vërtetuar. Çfarë të them ashtu është. Nuk konsultohem me askënd për atë që marr përgjegjësi dhe e them. Ashtu ka qenë dhe nuk e ndryshoj. Po të mos kishte qenë nuk e kisha përmendur. Ashtu ka qenë por e ka keqkuptuar kolegu ynë”, ka treguar Labi.

Tani na mbetet veçse të presim reagimin e Bleros.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!