Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Në disa fotografi ekskluzive për “Daily Mail”, çifti shfaqet i lumtur, teksa zbret nga një avion në Kanada, ndërkohë që duket se djali Archie mungon.

Dyshja zgjodhi një fluturim komercial këtë herë, ndryshe nga e shkuara ku udhëtonin me avion privat.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!