Ballina Magazina Dafina Zeqiri nuk mund t’i fshehë më momentet më të lumtura pranë...

Dafina Zeqiri nuk mund t’i fshehë më momentet më të lumtura pranë Dj Geek

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dafina Zeqiri ka qenë mjaft e komentuar jo vetëm për projektet e saj muzikore, por edhe jetën e saj personale.

Pas shumë spekulimesh, artistja ka zgjedhur ta pranojë publikisht lidhjen e saj me Dj Geek. Ajo ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një video ku shfaqet duke shijuar xhiron me motorr pranë të dashurit. Krah këtij postimi artistja ka bashkangjitur dhe një këngë duke treguar dashurinë dhe ndjenjat e saj për Geek.

Me siguri Zeqiri duhet të jetë duke kaluar një nga periudhat më të bukura, ndaj dhe nuk ka hezituar ta ndajë këtë moment me të gjithë.

Kujtojmë se Geek ndodhet gjatë gjithë kohës pranë Dafinës në çdo koncert që mban brenda dhe jashtë vendit.

Deri më tani artistja ka zgjedhur të mos japë asnjë intervistë për këtë raport të ri në jetën e saj, ndonëse fansat janë duke pritur me padurim./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!