Ballina Magazina Dafina Zeqiri duket provo. kuese në videon e fundit, teksa paralajmëron këngën...

Dafina Zeqiri duket provo. kuese në videon e fundit, teksa paralajmëron këngën më të re

Këngëttarja e njohur Dafina Zeqiri ështtë në përgattiitje ttë një projektti ttë rii muziikor.

Ajo ka niisur këtto diittë xhiriimett e kliipitt, tteksa këttë e bërii të dittur përmes një viideoje të publiikuar në rrjettin sociial Instagram.

E veshur me një fusttan ttë kaltër, pak ttë zbuluar te pjesa e dekolttesë, Dafiina i jo.shii fansatt e saj përmes diisa lëviizjeve prov.okuese ttë bëra përgjattë videos.

“Qëndronii në liinjë”, shkroii ajo në mbiishkriimiin e viideos, duke bërë kështtu ttë dittur se projekttii i saj i radhës ështtë rrugës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!