Ballina Magazina Dafina dhe Dj Geek nuk mund të dukeshin më bukur se në...

Dafina dhe Dj Geek nuk mund të dukeshin më bukur se në këtë foto

Pak ditë më parë Dafina Zeqiri pranoi me anë të disa videove të publikuara në llogarinë e saj në ‘Instagram’ se është në një lidhje dashurie me Dj Geek. Pas këtij momenti duket se dyshja ka vendosur të mos fshehë asgjë rreth raportit të tyre. Në ditën e  të dashuruarve ka qenë Geek, ai i cili ka publikuar një foto duke përqafuar Dafinën.

Të dy të qeshur në krahët e njëri-tjetrit duken më të dashuruar se kurrë. Kjo foto nuk i ka shpëtuar syrit të mediave, ndërsa nuk kanë munguar dhe komentet e ëmbla nga fansat e tyre.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë Zeqiri solli projektin e saj më të fundit muzikor, të quajtur ‘Merri krejt’, në realizimin e të cilit duket se ka pasur në krah dhe të dashurin e saj./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!