Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga në rrjetin social Instagram ka fshirë pothuajse të gjitha postimet e së shkuarës, madje edhe fotot që ka pasur me Alban Hoxhën,  kapitenin e Partizanit, duke lënë vetëm foton e mbrëmjes gala të eventit “Oda”. 

Image

Miqtë pranë çiftit kanë treguar se xhelozia është bërë shkak i mosmarrëveshjeve që i ka çuar në një krizë, e cila ka përfunduar në ndarje.

Postimi i fundit në Instagram i Çiljetës duket sikur e  përforcon dhe më shumë ndarjen e tyre.

Këngëtarja ka publikuar një foto ku shkuan:

 “Çfarëdo vendim që ti merr, sigurohu që ai të bën ty të lumtur”.

Kujtojmë që Albani asnjëherë nuk ka folur hapur për lidhjen me Çiljetën, për faktin se nuk donte të komentohej për jetën private, por ka qenë këngëtarja ajo që ka ndarë shumë momentet me të.

Burimi : SYRI.net

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!