Ndonjëherë, “çmenduria” e fansave për personazhet e njohur të showbiz-it i kalon pritshmëritë tona.

Nuk është hera e parë që kemi parë fansa të gdhendin në trup portretin e personit që adhurojnë , mirëpo çdo tatuazh na surprizon çdoherë njësoj. Radhën këtë herë e kishte këngëtarja e famshme shqiptare, Era Istrefi.

Ajo është surprizuar nga një fans i flaktë, i cili ka vendosur të mbajë përjetë në lëkurën e tij portretin e këngëtares, raporton iconstyle.

Image result for Era Istrefi paibnt

Era e ka publikuar në InstaStory-n e saj foton e tatuazhit, i cili është relizuar me ngjyra dhe duket tepër i bukur.

E suprizuar dhe sigurisht e lumtur nga ky gjest, këngëtarja shkruan krahas postimit:

“Dashuria është e vërtetë! Dashuri fansash”

Si ju duket tatuazhi?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!