Ballina Magazina Cili Reper me famë botërore, ndjek në Instagram Taynën?!

Cili Reper me famë botërore, ndjek në Instagram Taynën?!

Disa muja më parë Tayna u bë temë e mediave për shkak se futbollisti i njohur i Real Madridit, Vinicius Jr., publikoi një video duke dëgjuar këngën “Sicko”, teksa edhe i shkruante në Instagram.

Por tani mesa duket është një tjetër emër i njohur ndërkombëtar, vëmendja e të cilit është tërhequr nga reperja nga Prizreni.

Bëhet fjalë për reperin me famë botërore, Tyga, i cili një kohë ka qenë në lidhje me një nga bukuroshet më të ndjekura të Instagramit, Kylie Jenner.

Tyga ka në listën e ndjekësve të tij të rrjetit social Instagram Taynën, e cila gjithashtu e ndjek reperin në fjalë.

Foto: SC/Tayna/Instagram

Nuk dihet nëse dyshja kanë pasur rastin të kontaktojnë me njëri-tjetrin, megjithatë duket fare qartë nga rrjetet sociale se ata e njohin profilin e njëri-tjetrit.

Burimi:/Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!