Ballina Magazina Cila këngëtare e ftoi publikisht për njohje Romeo Veshajn, pas lajmit sa...

Cila këngëtare e ftoi publikisht për njohje Romeo Veshajn, pas lajmit sa ai u nda nga Jonida Maliqi

Romeo foli për herë të parë në një intervistë për “Thumb On” për  ndarjen e tij nga Jonida Maliqi.

Një muaj më parë u përhapën fjalët se këngëtarja Xheisara e kishte  ngacumar Romeon gjatë kohës që ishte me Jonidën.

Të pakën, kështu tha Xheisara, pasi Jonida nuk i dha dritën jeshile për të kaluar në fazën tjetër të konkurrimit tek “Kënga Magjike”.

“Nuk e prisja nga Jonida Maliqi se ajo më ka mbështetur në “The Voice”. Më thoshin disa mos i ke ngacmuar Romeon Jonidës, por unë s’kam kohë të merrem, nuk kam bërë kurrë nga këto”, u shpreh Xheisara.

Jonida iu përgjigj tërthorazi këngëtares nëpërmjet një statusi, ku bënte një reflektim mbi të qenurit një artist me shpirt të pastër e të lirë, teksa jepte një mesazh: Jeta vazhdon!

Por pasi Romeo deklaroi publikisht ndarjen, Xheisara i ka bërë një ftesë publike Romeos në emisionin “Ditë e Re”, duke e ftuar për t’u njohur dhe duke ngacmuar edhe njëherë këtë temë të shumëkomentuar.

“E shkreta unë atë Romeon s’e kam parë një herë në jetën time. Do t’i bëj një thirrje publike: Romeo kudo që të jesh zemër, të lutem hajde pimë një kafe bashkë se na kanë bërë dashnorë me zor”- ka bërë thirrje Xheisara, e cila ende s’ka marrë ende asnjë përgjigje nga Romeo.

Por si mund ta këtë marrë Jonida këtë mesazh?!

Burimi:/iconstyle.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!