Ballina Uncategorised Cila arsye e shtyu Adrola Dushin të merrte pjesë në një videoklip...

Cila arsye e shtyu Adrola Dushin të merrte pjesë në një videoklip për herë të parë?

Modelja e njohur, Adrola Dushi është shfaqur për herë të parë në një videoklip krah këngëtarit të dashur të skenës shqiptare, Eugent Bushpepa. E hijshme, e qeshur dhe mjaft tërheqëse Adrola i ka bërë për vete edhe njëherë të gjithë fansat e saj në këtë projekt ndryshe nga të tjerët. Megjithatë me anë të një postimi në ‘Instagram’, Dushi ka sqaruar se pse vendosi të bëhej pjesë e një klipi dhe a do të jetë kjo e vetmja herë ku ndjekësit do e shohin në një projekt muzikor.

“Ju nuk më keni parë në asnjë videoklip dhe ndoshta nuk do të më shihni më asnjëherë, por këtij djalit, ose më saktë, këtyre djemve nuk i thoja dot jo. Rresheni rock’s. Erdhëm të tre nga një qytet i vogël dhe ia dolëm të ndërtonim ëndrrat tona. Gent, unë kam qenë, jam dhe do të jem gjithnjë fanse e muzikës dhe zërit tënd. Reni, ti je bashkëpunëtori i vjetër, profesionist i vërtetë, tanimë shoku im”, ka shkruar Adrola në postimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Nuk dihet nëse në një të ardhme modelja do të shfaqet sërish në një videoklip, megjithatë arsyen e pjesëmarrjes së saj në klip krah Eugent Bushpepës sapo e zbuloi për të gjithë./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!