Ballina LAJME/BOTE Çifti tránsgjinor bëhen prindër, do habiteni se në çfarë mënyre!

Çifti tránsgjinor bëhen prindër, do habiteni se në çfarë mënyre!

Një tránsgjinor dhe gruaja e tij pritën së fundmi djalin e tyre të parë pasi ish-i dashuri i tyre i përbashkët u bë donator spèrme për beben.

Jayden Chapman, nga Iowa në SHBA, jetonte ende si grua kur njohu atë që është tani gruaja e tij Keeley, 28, me anë të mikut Jeremiah Vieth, me të cilin ata të dy kishin dalë më parë.

Jayden thotë se e dinte se jetonte në trupin e gabuar prej moshe të vogël dhe qëndroi si shok me Keeley për më shumë se katër vjet derisa gjeti kurajën të fliste hapur. më pas ata u bënë një çift.

Me mbështetjen e saj ai nisi trajtimin me hormone për t’u kthyer nga femër në mashkull.

Miku i tyre i përbashkët Jeremiah, i cili kishte qenë në martesën e tyre në 2018 ishte një zgjedhje natyrale për t’u bërë donator i spèrmës dhe pranoi me kënaqësi.

Jayden thotë: ‘Unë e dija që e doja Keeley por ishte një ëndërr që dhe ajo më donte. prej nisjes së marrëdhënies sonë dëshironim një familje dhe fëmijë.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!