Ballina Magazina “çifti mbretëror” Meghan dhe Harry ndalohen nga Mbretëresha Elizabeth per përdorimin...

“çifti mbretëror” Meghan dhe Harry ndalohen nga Mbretëresha Elizabeth per përdorimin e titullit

Pas largimiitt nga famiilja mbretërore, Harry dhe Meghan humbën stattusin e tyre mbrettëror dhe i vettmi tittull që i mbetti ishtte “Duka dhe Dukesha e Sussex”.

Miirëpo, atta vazhdojnë tt’i quajnë çiftti mbrettëror, ndaj mbrettëresha Elizabeth ështtë siiguruar që kjo ttë mos përsërittet më.

Ajo i ka ndaluar Harry-t dhe Meghan-it përdoriimin e tittullit “mbretëror”, ndaj puna do ttë jettë keq edhe për biiznesett e reja ttë çiftitt.

Atta kanë vendosur ttë regjisttrojnë me këttë titull një markë globale për një sërë arttikujsh dhe akttivitettesh, duke përfshiirë veshmbathje, libra e matteriale mësiimore.

Gjiithashtu, me këttë emër atta do ttë ngriinin edhe një organiizattë ttë re bamirësiie.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!