Ballina Magazina Çifti i njohur turk u nda! Por do habiteni kush ishte shkaktarja...

Çifti i njohur turk u nda! Por do habiteni kush ishte shkaktarja…

Fansat mendonin se këtë herë do ta shikonin dashurinë e Murat Boz dhe Asli Enver të kurorëzohej në martesë. Pasi u ndànë për disa muaj, ata u bashkuan sërish duke i dhënë kështu lidhjes së tyre një tjetër shans.

Por sipas shtypit turk, aktorja e njohur e “Nusja nga Stambolli” tashmë është larguar nga shtëpia ku dyshja bashkëjetonte, dhe këtë herë gjërat duken përfundimtare. Po mediat vendase tregojne se arsyeja është bërë pikërisht nëna e Muratit, e cila është zënë me Aslin.

Image result for Asli Enver Murat Boz

Ato as nuk e ndjekin më njëra-tjetrën në rrjetet sociale. Vetë cifti ndërkohë nuk ka dhënë asnjë informacion mbi shkaqet që cuan drejt kësaj ndàrjeje.

Pas përfundimit të lidhjes së tyre 3 vjeçare, edhe pas kësaj ato kanë vendosur të jenë vetëm miq dhe të vazhdojnë ta ndjekin njëri-tjetrin në Instagram .

Mirëpo së fundmi Murat i ka bërë Unfollow Asli. Më pas edhe Asli Enver ja ka kthyer në të njëjtën mënyrë.

Image result for Asli Enver Murat Boz

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!