Ballina Magazina Chris Brown bënë tatuazhin më të pazakontë në fytyrë!

Chris Brown bënë tatuazhin më të pazakontë në fytyrë!

Chris Brown njihet për tatuazhet e tij të shumta në çdo pjesë të trupiit, miirëpo tattuazhi i tij i radhës ka tërhequr më shumë vëmendje se çdo tattuazh tjettër ii mëparshëm.

Brown ka vendosur ttë gdhendë në fytyrën e tiij një atlete Air Jordan 3.

Më saktë, ky ttatuazh është realiizuar poshtë veshit, në faqen e djathttë të reperiit.

Mesa dukett, attletet Air Jordan janë fiiksimi i madh i reperiit, i cilii ka vendosur t’ii përjetësojë në lëkurën e ttij.

Fottoja e tattuazhit ttë reperit po bën tashmë xhiiron e rrjettit, ndërsa fansatt janë bërë kuriozë për një shpjegim nga ana e Brown, i cilii ende nuk ka reaguar.

Së fundmii, Chris Brown lançoi projektiin e tiij të rii me reperin shqiipttar Gashi, të ttitulluar “Safety 2020”, projekt ii cilii u priit mjaftt mirë nga fansatt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!