Nuk e dimë ende se çfarë lidhje kanë bashkë, por mesa duket Elvana Gjata paska një marrëdhënie të mirë me DJ e njohur, Skrillex. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet krahu i Skrillex i mbushur me orë të shtrenjta.

Gjata ka publikuar një video ku shihet krahu i një mashkulli i mbushur me ora të shtrenjta. Mbi video, Elvana shkruan urimin e ditëlindjes, duke e etiketuar DJ-në.

“Gëzuar ditëlindjen, je një shpirt i paparë dhe ka ardhur koha,”- shkruan këngëtarja duke shtuar edhe disa ikona me fytyra të qeshura, teksa fërkon me gisht orët që shkëlqejnë

Për çfarë ka ardhur koha? Ndoshta Elvana po planifikon të sjellë në treg ndonjë bashkëpunim me personin në fjalë./INTV

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!