Ballina Showbiz Çfarë po ndodh me Dua Lipa? Këngëtares i ndodh e papritura (FOTO)

Çfarë po ndodh me Dua Lipa? Këngëtares i ndodh e papritura (FOTO)

Përveç që mahnit me zërin e saj dhe performancat që dhuron, ajo konsiderohet edhe si një nga këngëtaret me stilin më të veçantë në botë.

Bëhet fjalë për artisten kosovare, Dua Lipa e cila guxon të luaj me stilin e flokëve dhe ato nuk janë pothuajse asnjëherë në të njëjtin model.

Image result for dua lipa

Së fundi 23 vjeçarja debutoi me modelin e ri të flokëve me dy ngjyra, bionde e ndritshme në majë dhe të zeza prapa, ndërsa i preu në stilin balluke.

Adhuruesit e saj mbetën të befasuar, por të gjithë menduan se është një trend i ri qa këngëtarja ka vendosur të sjell, e gjërat nuk ishin ashtu siç duken.

Dua përmes një InstaStory zbuloi se ishte një arsye tjetër pse vendosi kë kishte këtë model flokësh.

Ky model i flokëve me balluke të shkurtra, u shkaktua nga këputja e flokëve si pasojë e zbardhuesit (blanzh).

Ndryshe, Dua në muajin prill pritet të lansoj albumin e ri “Future Nostalgia” që do të jetë albumi i saj i dytë me radhë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!