Ballina Showbiz Çfarë po ndodh kështu? Roza Lati i kthehet Keisit: Mos llap shumë...

Çfarë po ndodh kështu? Roza Lati i kthehet Keisit: Mos llap shumë…

Skeçi që Roza dhe Stresi realizuan në “Why not” nuk u prit aspak mirë nga ish partnerja e Stresit, Keisi e cila shpërtheu ashpër ndaj Rozës. Keisi e akuzonte Rozën se ka prekur jetën e saj private dhe se po tallej me hallet e të tjerëve.

Roza ka vendosur t’ja kthejë përgjigjen Keisit publikisht me anë të disa postimeve në Instastory ku tregon se deri tani nuk kishte folur për hir të Stresit.

Roza ka vendosur t’ja kthejë përgjigjen Keisit publikisht me anë të disa postimeve në Instastory ku tregon se deri tani nuk kishte folur për hir të Stresit.

“Do isha pergjigjur qe te dielen, ashtu siç beri zonjusha, por rreshtat e mi do ishin thùmbues dhe oféndues ashtu siç une s’ta pertoj. Por duke qene se je femra qe ke ngrene buke te shtepia e shokut tim dhe ai te don fort, jam e detyruar te permbahem, te lija ditet te iknin dhe te pergjigjesha me vonese.

Ç’lidhje ke ti ketu njehere? Une imitoj femrat shùshùnja qe te qepen nga hiçi, kam nxjerr mire te dashurin tend, ti ç’e ke kete fryme protagonizmi?

Me fal vajze po ti me çfarë merresh në jetë? Kreativitetin sa perqindje e ke? Pikerisht! Mos llap shumë”, shkruan Roza.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!