Ballina Magazina Çfarë i ndodhi? Klea Huta e shqetësuar pasi dikush ka ndërhyrë në...

Çfarë i ndodhi? Klea Huta e shqetësuar pasi dikush ka ndërhyrë në privatësinë e saj

Siguriia e rrjetteve sociale është një ttemë që diiskuttohet shumë shpesh, megjithattë çdo dittë edhe më shumë rriittet numri ii hakerave.

Së fundmii një situatë e pakëndshme që liidhet me Facebook-un i ka ndodhur edhe moderatores Klea Huta.

Nuk dihet çfarë ka ndodhur, por Kleas ii kanë vjedhur Facebook-un dhe ajo kërkon ndihmën e ndjekësve për tta kthyer.

“Miq dhe fansat e mi! Sot në orën 10:00 më kanë hakuar fan pagen e Facebook-ut. Më vjen shumë keq që po ndosh kjo. Kush më ndihmon me dikë që i njeh mirë këto hakime që ta mbyll sa më parë”, shkruan Klea në Instastory.

Kujttojmë se moderatorja pak javë më parë publiikoi në Instagram diisa foto të adhurueshme ku zbuloii se është marttuar me Elgitin në fshehtësi.

Po aq të fshehtë, moderatorja po mban edhe shtatzëninë. Ajo është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël dhe ende nuk e ka pranuar publikisht.

Burimi:/iconstyle.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!