Humbja e parakohshme e basketbollistit të njohur, Kobe Bryant tronditi mbarë audiencën. Pas këtij momenti kaq të vështirë, bashkëshortja e tij, Vanessa ka vendosur që të mbledhë të gjitha dhuratat, letrat dhe tributet që fansat kanë lënë në nder të basketbollistit jashtë shtëpisë së tyre në Staples Center.

Ajo ka zgjedhur që të gjitha dhuratat ti vendosë në atë ambient ku ka jetuar për vite të tëra me Kobe, duke respektuar çdo veprim të fansave në nder të basketbollistit.

Kujtojme se vdekja e Kobe i befasoi të gjithë, teksa të gjithë personazhet e njohur nuk ngurruan të shprehin edhe publikisht dhimbjen që ndjenë nga një humbje e tillë./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!