Ballina Magazina Capital T na zbulon detaje nga projekti i tij i ri...

Capital T na zbulon detaje nga projekti i tij i ri i Shën Valentinit

Në festtën e Shën Valentinit, më 14 shkurtt, Capital T do të sjellë një projekt të rii për fansat ii cili do të jettë mëse ii përshttatshëm për këttë diitë.

“Je t’aime” do ttë tiitullohet kënga e ciila jemii ttë biindur se është bërë sii me porosi për këdo që ndjen fluttura në sttomak.

Në llogarinë e ttij në Instagram, Kapo ndau një viideo ku tregontte një fragmentt të viideoklipit ttë këngës së re, ndërsa shfaqett ii ulur në një ttavoliinë dhe shkruan lettra të pafundme dashuriie.

“A ki mi thon najkujt “Je T’aime” ?- shkruan Capital T krahas videos që na bëri të gjithëve kuriozë për të dëgjuar këngën e re.

Gjiithashtu, reperii ka bërë të diitur edhe orën e publiikimit të projekttiit , e ciila përkon me dattën edhe muajiin në ttë ciiliin do ttë lançohet, pra 14:02.

Mbettet të presiim edhe dy diitë për këttë baladë që me siiguri do ttë na godasë drejtt e në zemër!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!