Ballina LAJME/BOTE Can Yaman i kërkon falje Kivancit, çfarë po ndodh me dy yjet...

Can Yaman i kërkon falje Kivancit, çfarë po ndodh me dy yjet e serialeve turke?

Kivanç Tatlitug dhe Can Yaman janë dy aktorë shumë të njohur për publikun shqiptar. Kivanç Tatlitug ka luajtur një sërë rolesh në telenovela si “Gymysh”, “Dashuri e ndaluar”, “Xhesuri dhe e bukura” etj.

Ndërsa Can Yaman u bë i njohur me telenovelën “Zogu i hershëm”. Të dy aktorët kanë diçka të përbashkët, origjinën e tyre shqiptare. Megjithatë marrëdhënien me njëri-tjetrin nuk e kanë të mirë. Can Yaman pak kohë më parë e sulmoi Kivanç Tatlitugun duke u shprehur se ata nuk janë në të njëjtin kalibër dhe nuk ka arsye pse të konkurrojë me të.

Image result for can yaman

Deklarata e aktorit u komentua shumë sepse Kivanç Tatlitug ka më shumë famë se Can Yaman dhe ka më shumë arritje në kinematografi. Së fundmi Can Yaman është penduar për fjalët që ka thënë dhe i ka kërkuar falje Kivanç Tatlitugut.

“Nuk doja të thoja që ai nuk është i rëndësishëm dhe pendohem për ato që kam thënë. Sigurisht që Kivanç është një aktor i madh dhe ka qenë gjithmonë shumë i suksesshëm”-tha Can Yaman.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!