Ballina Magazina Butrint Imeri rikthen super hitin!

Butrint Imeri rikthen super hitin!

“Për një dashuri” është një nga këngët më të suksesshme të Ermal Fejzullahut që u kthye në një nga hitet e preferuara të tij!

Për ju që e mbanii menddhe ende e pëlqeni atë, kemii një super lajm! Butrint Imeri, në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun do të riikthejnë bashkë këttë këngënë një version ttëri, qëdo ttë bëjë për vette tëgjithë romanttikët.

View this post on Instagram

Per nje dashuri 19.02 ora 15:00 stay tuned

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Pak kohë më parë, në një bashkëbiisedim me fansatt në Instagram, Butrint Imeri pranoii se ajo është një ndër këngëtt e tiij të preferuara, ndaj nuk është çudii ky bashkëpunim.

Dyshja ttashmë ka ttreguar qëpër dy dittë do të publiikohet kënga e re, ndërsa ka zbuluar edhe pak nga videoklipi, që dukett se dotë jetë mjafttë i veçanttë i xhiiruar bardheziii.

View this post on Instagram

🚨 PËR NJË DASHURI // 19.02.2020, 15:00 🚨

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!