Moderatorja bukuroshe Bora Zemani është një figurë mjaft e dashur për publikun. Së fundmi ajo ka nxjerrë në treg dhe linjën e saj të veshjeve “B.Zzz”.

Në muajin dhjetor të vitit që lamë pas moderatorja hoqi dorë nga flokët e zeza dhe i ktheu flokët në ngjyrë çokollatë e më tej në nuanca të bjondes dhe dukej se po e pëlqente goxha pamjen e re.

Ky ndryshim zgjati shumë pak sepse Bora ka vendosur t’i kthehet sërish look-ut të vjetër me flokë të zeza dhe këtë e ka bërë të ditur me atë të disa fotove në Instastory.

Mesa duket “e zeza” është ngjyra e moderatores dhe ajo s’bën dot pa të!

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!