Ballina Magazina Bora Zemani ndryshon sërish ‘look’, nuk bën dot pa këtë ngjyrë

Bora Zemani ndryshon sërish ‘look’, nuk bën dot pa këtë ngjyrë

Moderatorja bukuroshe Bora Zemani është një figurë mjaft e dashur për publikun. Së fundmi ajo ka nxjerrë në treg dhe linjën e saj të veshjeve “B.Zzz”.

Në muajin dhjetor të vitit që lamë pas moderatorja hoqi dorë nga flokët e zeza dhe i ktheu flokët në ngjyrë çokollatë e më tej në nuanca të bjondes dhe dukej se po e pëlqente goxha pamjen e re.

Ky ndryshim zgjati shumë pak sepse Bora ka vendosur t’i kthehet sërish look-ut të vjetër me flokë të zeza dhe këtë e ka bërë të ditur me atë të disa fotove në Instastory.

Mesa duket “e zeza” është ngjyra e moderatores dhe ajo s’bën dot pa të!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!