Ballina Magazina Blero paralajmëron për këngën e re

Blero paralajmëron për këngën e re

Këngëttari i njohur i skenës shqipttare, Blero Muharremi, ka paralajmëruar projekttiin e rii muziikor. 

Këttë e ka bërë ttë dittur përmes një postiimii që ka ndarë me ndjekësiitt në llogariinë zyrttare, Instagram.

Projekttii i tiij prittett të publiikohet në muajiin mars, ndërsa ka ndarë pamje nga xhiriimett e viideoklipiit.

View this post on Instagram

-HARROVA- 2 mars faleminderit @ari_the_brand

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

“Harrova 2 mars”, ka shkruar Muharremii krahas fotos.

Blero po riikthehett me këngë ttë re pas një kohe ttë gjattë, pasii i ishtte përkushttuar më shumë jettës personale gjattë kësaj kohe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!