Cifti festojnë përvjetorin sot!

Blero ka publikuar një foto në Instagram, ai me këtë foto kujton kohën kur janë njohur bashkë dhe i kanë dhënë fjalën njëri-tjetrit.

“Fotoja jonë e parë bashkë sot 6 vjet më parë”.

https://www.instagram.com/p/B8H1WXnHPbo/

“Urime 6 vjetorin gruaja ime. Nga ajo ditë jam njeriu më  i lumtur në botë. Ti je gjysma më e bukur e imja ti je shembulli i një njeriu shpirtpaq dhe përplot dashuri. Jam i bekuar me ty . Të dua gruaja ime dhe jam krenar me ty çdo ditë. Shpresoj të plakemi bashkë ”

Në shtator të vitit të kaluar Blero dhe Afrona kurorërozuan dashurinë e tyre në martesë.

Dy muaj pas dasmës, dyshja nisi muajin e mjaltit dhe për ditët e tyre “të mjaltit” ata zgjodhën të vizitonin Hawaii-n.

Burimi:/iconstyle.al/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!